Kulinarična gostovanja

neznan uporabnik
tema odprta - 29. mar 2001 14:59 | ogledi: 2.025 | odgovori: 1

Dragi obiskovalci foruma!

K vam se obračam s prošnjo za nasvet.Skupaj s starši smo pred 5 leti odprli restavracijo v kateri smo ze nekajkrat ponovili Dneve dubrovniške kuhinje in glasbe. Projekt je bil zelo uspešen, predvsem pa nas je veselilo, da smo pritegnili domače goste.

Zeleli pa bi prirediti podobna gostovanja kakšne druge kuhinje. Zanima me, kakšno kuhinjo pogrešate v slovenskih lokalih? Kaj bi zeleli poskusiti? Razmišljali smo o dnevih Istrske kuhinje s tartufi, pa dneve Prleške kuhinje - kakšno je vaše mnenje?

Vaših predlogov bom zelo vesela!

Lep pozdrav!

Kristina

neznan uporabnik

6. apr 2001 19:04

Spostovana Kristina, dolgo sem cakal, da se bo pred menoj kaksen KulSlovec oglasil s kaksnim nasvetom. Pohvale vredno je ze, ker se trudite predstaviti ljubiteljem dobre hrane kuhinje iz dolocenih regij. Predstavljam si, da je regijska kuhinja in ponudba take gastronomije zapletena rec, saj mora biti sveze pripravljena in imeti tudi sommeliersko spremljavo. Potem bo tudi cena temu primerno pravsnja. Osebno predlagam pripravo nekaj specialitet iz madzarske kuhinje. Hej, paprika = C-Vitamin:) Ko boste nared s kaksno predstavitvijo mi sporocite kje in kdaj lahko pridem. Lep pozdrav, Henri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti